wizyta u psychologa po wypadku samochodowym

wizyta u psychologa po wypadku samochodowym Jeśli czujesz się na siłach, zwiększają odporność lub udać górę sposobu sprawowania zabójcy z powodu kontuzji.

Wioślarstwo

Przy użyciu maszyny do wiosłowania, a nawet wychodzi na wodzie w łodzi, jest to świetny sposób, aby wykonywać swoją górną część ciała poprzez kontuzji. Jeśli twoje nogi są ranne, wioślarstwo ich nie pogorszyć. Jeśli górna część ciała jest rannych, okrągła, zrównoważony ruch nie będzie zbyt duże naprężenia stawów. Oczywiście, przed skorzystaniem z powodu kontuzji, zaczynają powoli i przyspieszyć, jeśli czujesz się na siłach.

Części zamienne

Można skutecznie zastąpić swoje ulubione treningi jeśli jesteś obarczony kontuzji, po prostu wypróbowanie nowych ćwiczeń, które nie wpływają na obszar rannych. Jeśli nie można uruchomić, spróbuj robić wysokiej powtórzeń przysiadów, pompek, lub pull-upy, które dostanie kołatania serca i budować siłę (jeśli robisz to z taką intensywnością). Jeśli masz przepuklina dysku i nie są w stanie kucać ciężarów, spróbuj robić przysiady masy ciała zamiast. Prawdopodobnie nie zdobędzie żadnej siły, ale przynajmniej będziesz poćwiczyć i utrzymać siłę.

Burpees

I być może największe ćwiczenia masy ciała wszystkich jest Burpee. Sporządzono poprawnie, Burpee będzie kierować dolnej części ciała, górną część ciała, a jednocześnie daje podobny do treningu cardio robić sprinty. Wystarczy uruchomić w pozycji przysiadu. Rzućcie rąk na podłogę i wykonać push-up, a następnie doprowadzić odprężyć się i eksplodować w górę do przysiadu. Wracaj na dół i powtórzyć. Pierwsze kilka wydaje się dość łatwe, ale gdy trafisz dwucyfrowy będziesz wylewanie potu. To bardzo mały wpływ i nie wymaga żadnych ciężarów, więc Burpee może być skutecznym sposobem na ćwiczenia z powodu kontuzji.

Filmy i Dodatki

Sprawdź ten artykuł do przykładów wideo z Burpee i ten artykuł do informacji na temat wykonywania przez kontuzji.

O autorze: Mark Sisson jest byłym triatlonistą profesjonalista, który prowadzi popularny blog zdrowia i odżywiania, Mark Daily Apple. Sprawdź to dla wielkich artykułów i informacji na Pierwotnego Planu, rewolucyjny plan zdrowotny stosując zasady ewolucji człowieka jako podstawa nowoczesnego, wysokiej białka, zdrowy tryb życia.

kosmetyczka żary
- autor artykułu