wyglada pierwsza wizyta u logopedy

wyglada pierwsza wizyta u logopedy

Klasyfikacja urazów stawu skokowego jest oficjalnie odbywa się na trzy punktowej skali ocen, co niektórzy lekarze zdaniem jest niewystarczające, ale to jednak standardowy system.

To jest w zakresie od Stopnia 1, opisujący łagodny odcinek wiązadła do stopnia 3, który jest stosowany do określenia całkowitego rozdarcia.

Kiedy są badane, lekarz sprawdzi wszystkie główne boczne struktury kostki.budowa domów z bali Xray nie jest zwykle wykonywane jako rutynowo, ale będą realizowane, jeśli spełniają szereg konkretnych kryteriów. Należą do nich, jeśli nie jesteś w stanie ponieść ciężar czterech krokach lub wystąpią czułości w poszczególnych miejscach, takich jak okolice trzeszczkę.

Na niewielkim skręceniem stawu skokowego, odpoczynek, lód, delikatna kompresja i elewacja może być wystarczający, aby przynieść poprawę, ale w przypadku bardziej poważnych urazów sportowych, wymagających więcej niż pierwszej pomocy, lekarz może zalecić szynę do noszenia w celu zapobieżenia dalszemu kostki inwersji i może trzeba użyć kul na chwilę.

Ponieważ urazy sportowe nadal leczyć, lekarz zaleci poszczególne ćwiczenia, takie jak strony z działalnością bocznym i kolistymi ruchami. Nie będzie gotowy, aby wrócić do sportu, dopóki można chodzić po schodach bez bólu lub wskoczyć na chorej stopy czterokrotnie bez odczuwania bólu.

Kiedy już doznał kontuzji kostki i cały ból i niedogodności może przynieść, jesteś zobowiązany do chcesz zrobić wszystko, co możliwe, aby uniknąć ponownego urazu.

Jest to naprawdę dobry pomysł, aby nosić wsparcia kostki, aby zwiększyć szanse na zapobieganie urazom i zachować swoją kostkę bezpieczne w przyszłości. Kostkę podpory są rodzajem produktu, który nigdy nie są często uważane dopóki nie jest za późno i nie było już uraz sportowy.

Jednakże, biorąc proaktywnego podejścia do zapobiegania urazom i korzystanie z pomocy kostki lub kostki klamra, można zmniejszyć ryzyko wystąpienia siedzieć na ławce rezerwowych.

Gemma Davison jest współwłaścicielem Firstaid4port, dostawcą internetowym pomocy produkty rehabilitacyjne pierwszy i fizjoterapii products.For Więcej informacji na temat urazów sportowych i podpór kostki i można również znaleźć więcej informacji na temat urazów stawu skokowego.

metryicentymetry
- autor artykułu