jak wyglada wizyta u psychologa nerwica

jak wyglada wizyta u psychologa nerwica

Czy masz bandaż możemy użyć? " Anne: ".. OK OK Ale ja nie rozumiem .." Annette. ". Nie martw ile dostajesz bandaż, będę ustawić stół dla Dolly przekąski." Anne odchodzi i powraca z rolka bandaża z gazy i nożyczki. Tymczasem Annette dostaje zabawki zestaw herbaty na cztery, a stawia filiżankę, spodek i talerz przed każdą lalkę. Anne: "Jak dobrze mogę związać się nadgarstek Floppy Boy?" Annette: "Tak. - A ja umieścić torebki herbaty w imbryku" Anne odcina kawałek off z bandażem i związuje go na prawym ramieniu lalki (4), podczas gdy mimów Annette stawianie torebki herbaty w imbryku.http://ogrodytarnow.pl/pl/oferta Anne: "Dobry mogę umieścić kilka filiżanek i spodków dla nas?" Annette: To sprawi, pięć w partii, a ja mam tylko cztery filiżanki i spodki, (5), dzięki czemu można dzielić i ja "(6)?

Anne: "Oczywiście mam zamiar przenieść kubek Floppy Boy do boku jego dobre strony." (7)

Annette: "Świetnie, mamo", dodaje inny nakrycie, mimów wylewając herbatę z czajnika, a następnie siada. Zarówno MIME picia herbaty. Anne: "Pyszne !!!" Annette: "Czy to nie zabawne?" Anne: "Tak !!!" Annette. "OK, Mamo Byłaś tak dobra, mam zamiar dać kilka rymów FUN RUN SUN Fajnie jest pracować w słońcu (8).....

Anne: ".! Ale nie, jeśli upadniesz i zranić rękę To BUM - MER" Annette całuje jej mama i mówi (9) spa ogrodowe "Cool, mamo Teraz wiesz jak grać!".

KOMENTARZ

(1) Mama czuje się pod presją i chce trzymać się swojego programu nauczania, który obejmuje nacisk na czytanie, ale Annette właśnie wróciłem do domu z przedszkola, a ona chce grać, zwłaszcza, że ??jej matka obiecała. Mama powinna dać jej spokój.

(2) Dzieci (i reszta z nas) uczyć się na własnych błędach. W tym przypadku, Annette jest popełnić błąd "na cel". Ona mówi matce, że to w jaki sposób dzieci uczą się, a to wszystko w porządku.

(3) Życie jest ważne, a rodzice muszą mieć czas na to, jak również do nauczania przedmiotów szkolnych.

Szkolenie Videomarketing
- autor artykułu