ile kosztuje wizyta u logopedy prywatnie

ile kosztuje wizyta u logopedy prywatnie

Jaka jest różnica między szczepu i zwichnięcie i jak je traktować

Jaka jest różnica między szczepu i zwichnięcie, jak można stwierdzić, czy masz jedną lub drugą stronę, i co należy zrobić, jeśli nie?

Po pierwsze, istnieją trzy poziomy szczepów i skręcenia, aby być świadomy.

ile kosztuje wizyta u logopedy prywatnie

Szczepy stopień pierwszy i skręcenia obejmować łagodny rozdzierania swoimi więzadeł i ścięgien. Twoje stawy będą nadal funkcjonować, ale nie będzie jakiś ból, obrzęk i sztywność.

Szczepy stopnia drugiego i skręcenia obejmować bardziej poważne rozdarcie swoimi więzadeł i ścięgien. Będziesz cierpieć z umiarkowanym niestabilności stawów, obrzęk i sztywność i umieszczenie na wadze kontuzjowanego stawu będzie bardzo bolesne.

Szczepy trzeciego stopnia i skręcenia obejmować zerwanie więzadła i ścięgna swojej, co oznacza, że ??trzeba będzie ciężki obrzęk, utratę ruchu w stawie, a poczuje się silny ból początkowo obserwowane przez nie ból.

ile kosztuje wizyta u logopedy prywatnie

Różnica między szczepu i zwichnięcie gdzie wystąpi szkoda.

Szczep jest łza ścięgna poprzez skręcenie lub ciągnięcie, co oznacza, że ??masz rannych włókniste sznury mocujące mięśnie do kości. Szczepy są zwykle spowodowane przez złą postawę i powtarzające się ruchy. Po odzyskaniu od obrażeń, trzeba będzie wzmocnić obszar, który rannych i poprawić elastyczność, aby zapobiec nawrotom.

Zwichnięcie jest łzę więzadła poprzez rozciąganie, co oznacza, że ??masz rannych tkankę łączną łączącego kość do drugiej. najczęściej będziesz zwichnąć swój staw skokowy, zazwyczaj poprzez bieganie czy skoki na niestabilnej lub nierównej powierzchni i walcowanie kostkę nadmiernie. Zwichnięcie jest bardziej prawdopodobne, gdy masz słabe mięśnie lub powyżej średniej skręcania stopy podczas biegu, lub jeśli masz słabą świadomość przestrzenną lokalizację stopy w stosunku do reszty ciała i otoczenia.

- autor artykułu