ile kosztuje wizyta u psychologa dzieciecego

ile kosztuje wizyta u psychologa dzieciecego

Co robi TENS Mean

Podczas wizyty u lekarza, ponieważ jesteś w bólu, jedna z opcji leczenia mogą zaoferować nazywany jest "TENS jednostki." Jest to mały, przenośny urządzenie, które wykorzystuje łagodny prąd elektryczny do bólu.

Co TENS oznacza?

TENS słowo oznacza Transcutaneous Electrical Nerve Stimulation. https://pracownia-feniks.pl/ Oznacza, że ??wysyła on niewielką ilość energii elektrycznej tuż pod powierzchnią skóry, aby aktywować zakończenia nerwowe.ortodonta trójmiasto

Czy pomysł wprowadzenia energii elektrycznej do ciała sprawiają, że nerwowy? To wspólne czuć się w ten sposób, ale TENS jest rzeczywiście bardzo bezpieczne. To działa na kilku małych baterii i nie robi wystarczająco dużo prądu elektrycznego, aby spowodować obrażenia. Nerwy w organizmie używać sygnałów elektrycznych do wysyłania wiadomości do mózgu, a więc w sposób TENS jest w stanie wykorzystać swój "język" w organizmie, aby zmniejszyć ból.

Jak działa TENS pomóc złagodzić ból?

Niektórzy ludzie obawiają się, że za pomocą urządzenia TENS będzie bolesne, ale wiele z nich rzeczywiście uważają, że jest bardzo wygodne po ich spróbować. Uczucie spowodowane TENS jest często opisywane jako uczucie łaskotania, masaż, czy jak "mrówki marszu" na skórze.

Ale jaki to ma pomoc ból? Pomyśl o tym jak bandażem. Gdy masz cięcie, należy przykryć ją bandażem. Jeśli odczuwasz ból, TENS działa w sposób podobny do "ukrycia" ból. Podczas korzystania z urządzenia TENS czujesz TENS zamiast bólu. Jest to sposób, aby odwrócić swój mózg z coraz wiadomości bólu z achy lub rannych obszarze.

TENS będzie leczyć swoją szkodę?

Ważne jest, aby pamiętać, że TENS nie leczy przyczyny bólu. Jest to swego rodzaju lek przeciwbólowy, ale nie będzie skorygować podstawowy problem. Jednakże, może być korzystne, część początku programu terapeutycznego w połączeniu z innymi lekami i rehabilitację.


- autor artykułu