pierwsza wizyta u psychologa z nastolatkiem

Ćwiczenia z powodu kontuzji właściwą drogę

Kontuzje - to stało się najlepszym z nas. Bo jeśli ćwiczysz właściwą drogę, intensywne i codzienne, są szanse, będziemy cierpieć kontuzji ostatecznie. Ale przyczyną utknęliśmy na kanapie z kolana bum nie znaczy, że muszą powstrzymać się od wykonywania całkowicie. Wręcz przeciwnie, korzystając z powodu kontuzji może rzeczywiście przyczynić się do przyspieszenia procesu gojenia i zachować na duchu. A dla ludzi aktywnych tęsknota dostać spocone, wykonywanie ćwiczeń światło wokół urazu pomogą Ci utrzymać kondycję i wytrzymałość.

Przede wszystkim słuchać swojego lekarza. On lub ona prawdopodobnie trzeba by wziąć to odpoczynek od ciężkich wag i wysokich ćwiczenia wpływu, która jest najlepsza rada , jaką można dostać. Próby podnoszenia ciężarów, zanim będziesz gotowa będzie tylko pogorszyć swoją szkodę; i wspólne oddziaływanie jest to, co powoduje, że większość urazów, więc sobie wyobrazić, co jogging na betonie zrobi do już kontuzjowanych stawów. Jeśli lekarz daje Śmiało, istnieją sposoby, aby korzystający z powodu kontuzji.

Pływanie

Pływanie jest prawdopodobnie najlepszym ćwiczeniem dla sportowców rannych. Ponieważ woda obsługuje masy ciała, istnieje niewiele ma wpływ na stawy. Plus, pływanie sprinty wiatr jest bardzo opodatkowania na swoich ramionach, swoim rdzeniu, twoje nogi - prawie całe ciało staje się wielką treningu z pływania. Nie możesz potu podczas pływania, ale na pewno będziesz ciężko pracuje!

kolarstwo

Nieważne, czy jesteś na drodze lub na nieruchomej maszynie, ruch na rowerze jest nie tylko niewielki wpływ, bezpieczny sposób, aby uzyskać treningu cardio; jest to również terapeutycznym sposobem rehabilitacji kolana po urazie. Stała płynny ruch stawia kolana poprzez ich pełny zakres ruchu, co pozwala rozprostować zesztywniałe kończyny po operacji i uzyskać je z powrotem do stanu używalności.

- autor artykułu