wizyta u psychologa psychiatry depresja

wizyta u psychologa psychiatry depresja

Mamo, pozwól mi nauczyć jak grać

Oto krótki, dramatyczny winieta. Postacie są Annette: bardzo ładna, pięć-letniego dziecka, i Anne, jej matka, która jest atrakcyjna, ale wydaje harried. Obecny czas to 15:30. Obie są w salonie swojego komfortowego domu.

Annette mówi: "Mamo! Powiedziałeś, że gramy po szkole." Matka odpowiada: "Tak, zrobiłem, ale najpierw chcę usłyszeć to, czego dowiedział się dzisiaj". (Patrz komentarz poniżej objaśnienia liczb). (1)

Annette mówi: "Och, mamo!" Anne odpowiada: "Jak odczyt przyjdzie?" Annete odpowiedzi: "To jest w porządku. Znów zrobił rymy." Anne: "A alfabet?" Annette ". Śpiewaliśmy piosenkę mam dobry pomysł Wezmę grzybków i możemy śpiewać z nimi.". Anne: "Dlaczego nie możemy skończyć ..." Annette przerywa: ". Mamo proszę ..." Ona wybiega i wraca niosąc trzy lalki: baby doll, dyskietek szmacianą lalkę przebraną za chłopca i lalka ładny strój, który wygląda Annette. Annette: "OK, Mamo, jesteś Floppy-Boy, a będę dla niemowląt Little Annette". Annette naśladuje swojego nauczyciela. "Wszystkie prawa dzieci, posłuchajmy utworu alfabetu." Jej matka śpiewa, jak: "Baby Doll ABCDEFG" Annette przerywa: - "! Ale to nie jest w porządku" "Nie, mamo Dziecko nie zna tę piosenkę .. Może ona śpiewa." BBB "" Anne reaguje szybko, (2)

Annette odpowiedzi, ona jest tylko dzieckiem. Ona musi się nauczyć. Mamo - Chcę wam powiedzieć o tym, co się stało. Jimmy grał w piłkę, a on zwichnięty nadgarstek. "Anne mówi:" Czy to było w szkole? "Odpowiedzi Annette:" Nie, mamo, ale to było życie. Życie jest zbyt ważne. (3)

Anne: Czy on jest w porządku? Annette: ". Cóż, ma nosić szynę - i to jest jego prawą ręką, więc on musi nauczyć się pisać lewą i powiedział mi, że ma problemy z używaniem widelca, a jego mama ma mu pomóc się ubrać, ... i wiem co. możemy Floppy Boy grać Jimmy.
depilacja laserowa żary
- autor artykułu